Názory absolventov

Názory absolventov kontinuálneho a inovačného vzdelávania

7. turnus inovačného vzdelávania - (X. - XII. 2021)

Inovačné vzdelávanie nadácie Aspekt hodnotím veľmi pozitívne. Vyhovoval mi spôsob (online) vzdelávania, vďaka ktorému som  aj v dobe plnej obmedzení, mohla bez problémov absolvovať všetky naplánované hodiny. Vysoko si cením aj profesionálny a zároveň priateľský prístup, všetkých prednášajúcich pedagógov. Ďakujem za príležitosť, doplniť si vzdelanie vo vyučovaní anglického jazyka.
Zuzana – L. Mikuláš

 

O Vašom inovačnom vzdelávaní som sa dozvedela od mojej známej, ktorá vzdelávanie veľmi chválila.
Po ukončení inovačného vzdelávania, budem určite robiť to isté 😀!!
Veľmi oceňujem Váš prístup k celému vzdelávaniu, ako i výber lektorov.
Určite, najviac ma obohatili hodiny s p. prof. Z. Gadušovou – takých hodín by mohlo byť aj viac. Určite, všetky rady i odporúčania uplatním v praxi.
Chcem sa Vám VEĽMI PEKNE POĎAKOVAŤ za to, čo robíte a, ako to robíte.
Určite, budem o Vami ponúkanom vzdelávaní rozprávať len v superlatívoch!
Všetko dobré prajem!
Soňa – Kamenná Poruba

 

Dovoľte mi poďakovať sa Nadácii Aspekt za toto vzdelávanie, ale aj všetkým našim vyučujúcim za odovzdanie ich vedomostí a skúseností. Ich hodiny boli pre mňa inšpiratívne, obohacujúce, s množstvom nápadov do praxe. Ešte raz ďakujem a prajem veľa ďalších absolventov.
Andrea – B. Bystrica

 

So vzdelávaním som veľmi spokojná. Najviac na obohatili hodiny praktického jazyka. Očakávala som, že budeme viac pracovať s literatúrou, ktorú sme si na tento účel zakúpili.
Gabriela – Lisková

 

Obrovské ďakujem za úžasné hodiny angličtiny s nesmierne inšpiratívnymi vyučujúcimi!! Vyhovoval mi čas, možnosť absolvovať vzdelávanie z domu aj frekvencia. Absolvovala som viac iných kurzov, no tu som mala možnosť najviac konverzovať.
Odporúčam všetkým.
Katarína – Ružomberok

6. turnus inovačného vzdelávania (V. - VIII. 2021)

Hodiny AJ sa mi veľmi páčili, určite by som ich odporučila aj ďalším záujemcom o vzdelávanie. Som veľmi rada, že Nadácia, je veľmi zodpovedná,  dodáva tomu tú správnu energiu a  celé to perfektne riadi. Všetky hodiny boli veľmi poučné, milé, uvoľnené, vládla tam veľmi dobrá nálada. Naše pani profesorky/lektorky boli veľmi príjemné, veľa nás naučili. Vždy mali pripravenú tému na hodinu, celé ich vyučovanie bolo úžasné, nápadité, motivačné. Na tieto hodiny som sa vždy tešila, pretože priniesli veľmi zaujímavé poznatky a aj nové vedomosti, ktoré sme časom už aj zabudli. Jedným slovom  – skvelý kurz po každej stránke.
Držím Vám prsty, aby sa Vám aj naďalej darilo vo vašej skvelej práci.  Veľa šťastia.
Janka

 

Inovačné vzdelávanie v Nadácii Aspekt môžem všetkým odporučiť. Ide o dynamické vzdelávanie, čas ubehol ako voda. Absolvovali sme veľa praktických aktivít, všetko nám bolo odborne vysvetlené a boli nám poskytnuté študijné materiály. Prístup lektoriek bol výborný, motivujúci a tolerantný. Cítiť, že svojou prácou naozaj žijú. Za všetko im ďakujem. Vzdelávanie môžem len odporučiť.
Anka

 

S inovačným vzdelávaním som mimoriadne spokojná. Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre Nadáciu Aspekt. Organizácia hodín bola bezproblémová. Kladne hodnotím aj vyučovanie zo strany všetkých vyučujúcich, ktorých vystupovanie bolo príjemné, hodiny zaujímavé a obohacujúce. Inovačné vzdelávanie v Nadácií Aspekt vrelo odporúčam.
Janka

 

Kurz hodnotim velmi pozitivne a vrelo odporucam ostatnym zaujemncom. Clovek na sebe bada markantne jazykove zlepsenie vdaka erudovanemu pristupu vsetkych zucastnenych pedagogov. Dozvie sa vela podnetnych zaujimavosti vyuzitelnych priamo pre prax (s apelom na silnu motivaciu deti a vyuzitim sirokeho spektra didaktickych metod).
Kladne hodnotim moznost si v teoretickej rovine upevnit poznatky o samotnom jazyku, ako aj  po praktickej stranke si anglictinu intenzivne precvicit.
Navrhy k zlepseniu za mna:
– z hladiska psychohygieny by som kurz posunula o hodinu skor (poslednu  hodinu uz clovek obcas stracal koncentraciu), ak to samozrejme rozvrh vsetkych zucastnenych umozni;
– ja osobne by som po tejto skusenosti volila kurz 2x tyzdenne (miesto 3x), aj za cenu dlhsieho trvania (niekedy sa ucenia nakopilo vo vacsom mnozstve a clovek popri inych povinnostiach sa nestihal  kontinuálne pripravovat).

Lenka

 

Ďakujem pani profesorkám za to, že mi rozšírili obzor a ukázali cestu, že sa to dá aj inak. Naozaj som sa dozvedela mnoho nových a zaujímavých informácií. Myslím, že obsah vzdelávania je nastavený správnym smerom. Rada som sa zúčastňovala prednášok. Pre mňa to bolo veľmi obohacujúce.
Ešte raz vďaka za mňa a mojich budúcich žiačikov.
Stela

 

Chcela by som sa poďakovať za možnosť absolvovať toto vzdelávanie. Prajem Vám ešte veľa spokojných absolventiek 😊
Katka

5. turnus inovačného vzdelávania (X. - XII. 2020)

Realizované inovačné vzdelávanie anglického jazyka bolo vynikajúce. Veľmi milé pani profesorky, úžasná komunikácia. Vysoká kvalifikovanosť  lektorov s dlhoročnými skúsenosťami. Ďakujem, že som sa mohla daného vzdelávania zúčastniť.
Mirka

 

Vysoká kvalifikácia lektorov s dlhoročnými skúsenosťami s jazykovým vzdelávaním, maximálna spokojnosť, výborná organizácia a prístup. Ďakujeme Anka

Keď som sa dočítala, že Nadácia Aspekt ponúka prípravu anglického jazyka pre MŠ a I.stupeň ZŠ, veľmi som sa potešila. Deti milujem a rada im vysvetľujem základné slovíčka v anglickom jazyku. Už po prvých hodinách som vedela, že moja úroveň príslušného jazyka, je výrazne slabšia ako úroveň kolegov v skupine. Nechcela som sa vzdať, tak príjemný prístup pofesoriek aj Nadácie Aspekt, že prihlásenie na každú jednu prednášku ma napĺňalo radosťou. Robím všetko preto, aby som sa stala lepšou.Vám patrí veľké Ďakujem!!! 

Kristínka  

 

Nevedel som, čo mám čakať…, prekvapila ma bezproblémová komunikácia s administrátorom vzdelávania. Ústretovosť a pochopenie pre členov, ktorí potrebovali pomôcť s pripojením. Nestretol som sa s takým pozitívnym jednaním.Nadšenie a kvalita prednášajúcich je na veľmi vysokej úrovni. Bol som nadšený, že nás nepodceňovali a vyžadovali anglickú komunikáciu. Získal som mnoho skúsenosti, ktoré chcem zúročiť na školskej pôde.
Ďakujem za profesionálne jednanie.

Ľubomír

4. turnus inovačného vzdelávania (VI. - X. 2020)

Patrí Vám veľká vďaka za zorganizovanie tohto vzdelávania a pani lektorkám za sprostredkovanie a odovzdanie ich skúseností. Veľmi mi pomohlo, a mnoho získaných a nadobudnutých informácií z tohto vzdelávania určite využijem v praxi. Takisto veľmi oceňujem zaslané materiály, ktoré mi určite budú pomôckou do budúcnosti pri vyučovaní anglického jazyka. Bola som so vzdelávaním spokojná a určite neľutujem, že som sa naň prihlásila. Ešte raz pozdravujem pani profesorky, ďakujem im za ich čas a rady.
J.K.

 

„Vzdelávanie v Nadácii Aspekt bolo absolútne profesionálne. Vždy milý  a ústretový prístup Nadácie ako  aj prednášajúcich vysokoškolských pedagogičiek, ktoré boli vynikajúce. Zapájali nás do vyučovacieho procesu, vždy nápomocné  a ochotné nás naučiť čo najviac. Patrí všetkým veľká vďaka.
Budúcim záujemcom o vzdelávanie odporúčam veľké ÁNO.“ 

Katka

 

Ďakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa tohto vzdelávania. Bolo to najkvalitnejšie vzdelávanie,  ktoré som kedy absolvovala. Neboli to len  hodiny,  ktoré musíte presedieť. Každá  jedna hodina bola prínosom, plná múdrych skúseností a vedomosti múdrych dám. Mne osobne bol najbližší praktický jazyk,  ktorý bol vždy tip top pripravený, interaktívny a stále som sa naň tešila. Prajem Vám ešte veľa spokojných študentov. 

Janka

 

Chcem sa Vám poďakovať za možnosť, že ste to zorganizovali a celé naplánovali 🙂 a ďakujem aj pani profesorkám za trpezlivosť a cenné rady:) ďakujem 🙏 

B.C.

 

Srdečne pozdravujem  vedenie a členov Správnej rady Nadácie Aspekt,  ako i lektorov kontinuálneho inovačného vzdelávania „Anglický jazyk pre učiteľov primárneho a predprimárneho vzdelávania“.
Za vytvorenie možnosti absolvovať štúdium online i vysoko kvalitné poznatky sprostredkované cez lektorov Vám chcem úprimne poďakovať. Opätovné pripomenutie, že vyučovanie cudzieho jazyka môže byť uvoľnené, zábavné a vôbec nie striktné a nudné bolo kľúčovým momentom a taktiež oceňujem návrhy herných aktivít, oprášenie konverzácie – tvorby viet, námety detských kníh i rozhľad v gramatike.

S prianím všetkého dobrého M.H.

3. turnus kontinuálneho inovačného vzdelávania

„Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť kurzu AJ pre primárne a predprimárne vzdelávanie práve vo vašej jazykovej škole. Vyjadrujeme obrovskú spokojnosť, či už na vyučovaní alebo mimo vyučovania v krásnych priestoroch. Ďakujeme vyučujúcim pedagógom za profesionálny prístup a množstvo praktických nápadov do našej praxe. Tento kurz určite odporúčame “ 
Mirka a Maťa (Bratislava)

„Veľmi pozitívne hodnotím kurz anglického jazyka pre učiteľov 1.stupňa ZŠ a MŠ. Prístup lektorov je výborný. Pozitívne hodnotím aktívne zapájanie „študentov“ do vyučovacieho procesu. Odporúčam všetkým, ktorí váhajú. Vedenie jazykovej školy Aspekt je veľmi prívetivé a ústretové. Ďakujem!“ 
Ivana


„Kurz anglického jazyka v jazykovej škole Aspekt hodnotím na výbornú. Milý, profesionálny prístup pedagógov, odborné rady do praxe, zapájanie všetkých účastníkov na hodinách, individuálny prístup k úrovniam angličtiny. Skutočne len odporúčam. Pani profesorky boli neskutočne ľudské a príjemné. Veľká vďaka! Tiež vedenie jazykovej školy je úžasné, pán L.Tatar je vždy milý a ústretový. “
Účastníčka

„Výborný prístup pedagógov a individuálny prístup  k úrovniam angličtiny. Netreba sa báť 🙂 Ďakujem“
Účastníčka

 

„Spokojnosť s vyučujúcimi profesorkami. Oceňujem výborné námety na aktivity s deťmi a dobré metodické materiály. Možnosť využitia angličtiny v iných predmetoch.“ Účastníčka

2. turnus kontinuálneho inovačného vzdelávania

„Priestory jazykovej školy sú príjemné, priateľské, dostupné v centre mesta. Parkovanie je k dispozícii hneď pred budovou alebo v blízkosti. Oceňujem prívetivý prístup zo strany všetkých pedagógov, vrátane recepcie.“  

Alena 

 

„Vyhovoval mi štýl, no hlavne intenzita výučby. Vyučujúce boli veľmi milé, prístupné, no najmä ochotné všetko vysvetliť a pomôcť aj s inými problémami. S obsahom výučby som bola spokojná, počet hodín bol postačujúci.“ 

Účastníčka

 

„Bola som rada, že som mohla navštevovať jazykové vzdelávanie. Priestory jazykovej školy sú veľmi pekne a moderne zariadené. Vyučujúce boli kvalitní pedagógovia na VŠ, ktoré nám dali množstvo praktických úloh. Profesorky nám veľmi pomohli.“  

Účastníčka 

1. turnus kontinuálneho inovačného vzdelávania

„Väčšina prednášok bola realizovaná zaujímavou formou, prínosom bol materiál vhodný na využitie v praxi. Prístup vyučujúcich hodnotím pozitívne – odbornosť, profesionalita. Vyučovacie priestory boli vyhovujúce“.  

Mariana

 

„Vyučovacie priestory boli super. Prístup vyučujúcich bol vynikajúci, vyučujúce boli profesionálky s vysokou odbornosťou, vynikajúci prístup a ochota“. Jana

„Som spokojná s vyučujúcimi a ich prístupom na hodinách. Priestory jazykovej školy boli super:) Štýl výučby mi vyhovoval“. 

Katka